Prvý októbrový týždeň sa na našej škole konal už tradičný jesenný zber papiera. Ďakujeme všetkým žiakom a rodičom, ktorí sa zapojili do zberu papiera. Vyzbieralo sa vyše 9 ton papiera.
Víťazom blahoželáme a veríme, že sa opäť zapojíte do ďalšieho zberu.
Ďakujeme všetkým nasledujúcim učiteľom a žiakom, ktorí pomáhali pri zbere papiera: pani učiteľkám Bujdošovej, Ivaneckej, Havírovej, Vargovej, Cingeľovej, Brzáčovej a pánom učiteľom Šestákovi, Nagyovi a Miškufovi.
Ďakujeme aj žiakom, ktorí pomáhali pri zbere a obzvlášť Alexovi Rolíkovi z 8.A