Aj v tomto roku sa vychovávateľky, rozhodli zapojiť do celoslovenskej dobrovoľníckej akcie pod názvom Naše mesto. Jedná sa o najväčšie firemné dobrovoľnícke podujatie na Slovensku. Každoročne si tisíce dobrovoľníkov z firiem obliekajú rovnaké tričká a v júni prispievajú k skrášľovaniu svojho okolia. Tak ako aj v predchádzajúce roky, rozhodli sme sa, že s pomocou 47 dobrovoľníkov urobíme kus dobrej práce. Naplánovali sme si toho dosť, maľovanie našej klubovne, vypratávanie skladu, úpravy v átriu aj na školskom dvore.
Už teraz sa tešíme na ďalšie podobné výzvy.