Škola priateľská k deťom

Program ŠPD

V tomto školskom roku sme sa opäť zapojili do programu, ktorého cieľom je získať titul Škola priateľská k deťom.

V podmienkach programu nastali zmeny. Program bol vylepšený a priniesol nové tematické blasti pre deti. Na stránke venovanej organizácii UNICEF si deti mohli nájsť prezentácie a publikácie, ktoré sú vhodné pre žiakov základnej školy.

Tento ročník programu ovplyvnila pandémia COVID-19, preto boli zmenené podmienky na získanie titulu ŠPD. Vyplnili sme evaluačný formulár, ktorý bol zameraný na spoluprácu s organizáciou UNICEF, na spôsob realizácie podmienok programu ŠPD, na možnosti budúcej spolupráce, čím UNICEF získava spätnú väzbu od škôl a snaží sa program prispôsobiť potrebám a požiadavkám škôl. So žiakmi niektorých tried 5. ročníka sme vyplnili test o koronavíruse, ktorý bol súčasťou programu.

• Základná škola, Krosnianska 2, Košice
    Krosnianska 2, 040 22 Košice